CR041435F
Mfr.Part #
CR041435F
Description
RES SMD 14.3M OHM 1% 1/2W 1210
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
14.3 MOhms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%